Hakkımızda

İzmir Transfer - Korsan Taksicim

2020'nin başından bu yana "İZMİR KORSAN TAKSİ" olarak faaliyet göstermekteyiz. Ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız çok çeşitli ve her ihtiyaca hitap edecek modellerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda "İZMİR KORSAN TAKSİ" misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz. Hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.

GÜVENLİ YOLCULUĞUN ADRESİ...


#izmirkorsantaksi, #izmirtransfer, #hesaplıtaksi, #ekonomiktaksi, #onlinetaksi, #izmirbölgetaksi, #transfertaksi, #izmirtaksi, #izmirtaksicim, #ucuztaksi, #taksi, #izmirtaksicim, #korsantaksi, #izmirkorsantaksi, #hızlıtaksi, #izmirhızlıtaksi, #izmirekonomikhızlıtaksi, #izmirmerkeztaksi, #ucuztaksi, #uyguntaksi, #7/24taksi, #güvenlitaksi, #rahattaksi, #korsantaxi, #izmirtaxicim #05357828369 #onlinetaksi, #sorunsuztaksi, #izmirbölgetaksi, #izmirtaksidurağı, #taksiciler, #taksicim
7/24 KESİNTİSİZ HİZMET
%100
HIZ VE GÜVENİLİRLİK
%100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%97
HESAPLI ULAŞIM
%97
GENİŞ HİZMET AĞI
%95

KALİTELİ HİZMETLER

Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehiriçi ve şehir dışı ulaşımlarınızda İZMİR KORSAN TAKSİ misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.
#İzmirKorsanTaksi #İzmirtransfertaksi #2021KorsanTaksi #İzmirUcuzTaksi #transfertaksi #İzmirtakscim.com

Aile Taksi

İzmir Korsan Taksi

Geniş aile kitlesine sahip müşterilerimize olası durumlarda geniş hacimli araçlarımız ile seyahatleri güvenle gerçekleştiriyoruz. #izmirgüvenlikorsantaksi

Öneri ve Görüş

İzmir Korsan Taksi

Müşterilerimize değer veriyoruz. İhtiyaçlarınıza cevap verebilmek bizleri gurulandırmaktadır. Lütfen çekinmeyin bize yazın..
+90535 215 32 65 taksi@izmirtaksicim.com

Ekonomik

İzmir Korsan Taksi

Seyahatlerini #izmirtaksicim hizmeti ile gerçekleştiren müşterilerimiz cep yakmayan tarifelerle yolculuk etmekten memnun kalmakta.
#izmirucuztaksi

WhatsApp
Ucuz taksi mi lazım?